Ukončenie šk. roka a kalčetový turnaj

Na konci školského roka sme už druhý rok po sebe pripravili ukončenie školského roka. Schválne nepíšeme, že bolo len pre deti, pretože celá akcia sa zvrtla na príjemné nedeľné popoludnie strávené najrôznejšími aktivitami v priestoroch farskej záhrady.

Pre všetkých bol pripravený turnaj v stolnom futbale, ktorý sme hrali v dvoch kategóriách – deti a dospelí. V obidvoch kategóriách bolo hojné zastúpenie, konkrétne 9 tímov v kategórii dospelých a 8 tímov v kategórii detí. A tak sme sa ponorili do tuhých bojov o prvenstvo. Z víťazstva sa nakoniec tešili v kategórii dospelých Martin Petráš a Vova Soloďov a v kategórií detí Tomáš Gutschnitz a Lukáš Gál.

Popri tom sme samozrejme nemohli zabudnúť ani na našich futbalových reprezentantov, ktorí práve hrali zápas s Nemeckom. Celý zápas sme pozerali na veľkoplošnej obrazovke, na naše sklamanie však nedopadol najšťastnejšie.

No a ako sa na koniec školského roka patrí, tak po skončení všetkých zápasov, vyhlásení výsledkov sme sa aj so žiackymi knižkami vrhli k ohňu. Prečítali sme si nejaké poznámky a slávnostne sme žiacke knižky spálili.

Keď by sme to mali zhrnúť, tak to bolo jedno príjemné popoludnie v širokom kruhu detí a rodín nášho mesta. Pohoda, zábava, opekanie.

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli a už teraz sa tešíme o rok.

Fotografie si môžte pozrieť >>>TU<<<

Komentáre

komentárov


Komentuj

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

comments-bottom

Featured Photos

V Zdravom tele zdravý duch... Posted by author icon admin sep 14th, 2018 | no responses
Letný kresťanský tábor... Posted by author icon admin aug 19th, 2018 | no responses

Nová anketa

Otázka pre násťročných - Ak by ste chodili na stretká, ako by ste ich radi trávili?

Pozri si výsledky

Loading ... Loading ...

Najbližšie akcie

V ZDRAVOM TELE ZDRAVÝ DUCH (SPARŤAN RACE)

Kedy? 9.9.2018
Kde? Areál ZŠ GBELY