Potáborovokoncoprázdninová opekačka

Rovnako ako každý rok, tak aj tento, sme sa spolu s deťmi chceli na konci prázdnin zabaviť a ukončiť tak tieto ich slastné dva mesiace oddychu. V nedeľu poobede sme sa aj napriek vyšším teplotám stretli na lúke pred DPS II., aby sme spoločne ukončili prázdniny hrami, opekaním a zábavou.

Na úvod sme sa spoločne s p. farárom pomodlili, následne si povedali pár organizačných viet a rozbehli sa do víru zábavy. Každý dostal letenku, s ktorou musel precestovať kus sveta, aby sa následne vrátil naspäť. Po celom areále boli stanovištia s rôznymi úlohami a každé stanovište sa tak premenilo nachvíľu na kus našej planéty. Vyskúšali sme si rôzne zručnosti ako strielanie z luku, logické uvažovanie a rôzne iné.

Oddychovou zastávkou bol koník, ktorý k nám na opekačku prišiel z Čárov. Spolu s džokejom nám v prestávke ukázali rôzne grify, ako cválanie, klus alebo skákanie cez prekážky.

Keď už sme precestovali celý svet, vybrali sme sa k ohňu, kde sme zbaštili pripravené špekáčiky. Následne sme sa ešte chvíľu zahrali, pomodlili a s kopcom pekných zážitkov sme sa mohli pobrať domov.

Ďakujeme všetkým deťom, že prišli a strávili tak s nami posledné chvíle prázdnin 🙂

Fotografie si môžte pozrieť >>>TU<<<

Komentáre

komentárov


Comments are closed.

comments-bottom

Featured Photos

V Zdravom tele zdravý duch... Posted by author icon admin sep 14th, 2018 | no responses
Letný kresťanský tábor... Posted by author icon admin aug 19th, 2018 | no responses

Nová anketa

Otázka pre násťročných - Ak by ste chodili na stretká, ako by ste ich radi trávili?

Pozri si výsledky

Loading ... Loading ...

Najbližšie akcie

V ZDRAVOM TELE ZDRAVÝ DUCH (SPARŤAN RACE)

Kedy? 9.9.2018
Kde? Areál ZŠ GBELY