Ako sme v Ľadovom kráľovstve nezmrzli

Ako sme v Ľadovom kráľovstve nezmrzli

V sobotu 29.4.2017 sa telocvičňa ZUŠ zmenila na zasneženú krajinu plnú snehuliakov, vločiek, princezien s menom Elza, Olafov a iných všakovakých (ne)rozprávkových postavičiek od Spidermana, Batmana, kuchára, piráta až po levíka či pani lekárku. Pýtate sa, ako je možné, že časť Gbelov na konci apríla zamrzla?

Jednoducho. Šikovní animátori Spoločenstva Don Bosco vyzdobili sálu telocvične, pripravili zimno-rozprávkové súťaže pre deti a skvelé občerstvenie a potom už len stačilo vyhlásiť, že tohtoročný maškarák bude mať názov Ľadové kráľovstvo. Celým poobedím nás sprevádzal Fred Flinstone, veselé tančeky nás naučila baletka, deti súťažili vo vystrihovaní snehových vločiek, vyrábaní lana, aby sa dostali z vysokej veže, čistení snehu či hľadaní rozprávkových postavičiek podľa fotky. Dokonca boli také bystré, že dokázali vyriešiť všetkých 10 náročných indícií a objavili poklad. Na záver sme zimu vyprevadili mašinkou a privítali sme Pani Slnka, na ktorej vládu sa už veľmi tešíme. Nedá mi nepoďakovať sa rodičom a starým rodičom detí, ktorí sa prišli zabaviť spolu s nami. Ako sme sa dobre ľadovo zabávali si môžete pozrieť na >>>TU<<<

Deťúrence, boli ste skvelé, ako ste sa s radosťou a chuťou púšťali do všetkých hier a dobrôt! Ďakujeme za krásne popoludnie.

Ľadová kráľovná a spol.

Komentáre

komentárov


Komentuj

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

comments-bottom

Featured Photos

V Zdravom tele zdravý duch... Posted by author icon admin sep 14th, 2018 | no responses
Letný kresťanský tábor... Posted by author icon admin aug 19th, 2018 | no responses

Random Photos

Hodové hry Posted by author icon admin okt 2nd, 2013 | no responses
Letný kresťanský tábor 2014... Posted by author icon admin aug 24th, 2014 | one response

Nová anketa

Otázka pre násťročných - Ak by ste chodili na stretká, ako by ste ich radi trávili?

Pozri si výsledky

Loading ... Loading ...

Najbližšie akcie

V ZDRAVOM TELE ZDRAVÝ DUCH (SPARŤAN RACE)

Kedy? 9.9.2018
Kde? Areál ZŠ GBELY