Koncertovali sme v Zdiciach pri Prahe

Koncertovali sme v Zdiciach pri Prahe

Mládežnícky spevácky zbor absolvoval svoje prvé koncertné vystúpenie. Bolo to v Českej republike, v Zdiciach u Prahy. Gbelskej rodáčke, Evke Medlenovej sa spev nášho zboru natoľko páčil, že sa rozhodla nás zavolať na vystúpenie do spomínaných Zdíc. A tak sme spríjemnili nedeľu gospelovými piesňami obyvateľom tejto obce nielen na omši, ale aj na koncerete po nej. A keďže už sme boli pri Prahe, tak sme sa rozhodli spraviť si okrem koncertovania aj pekný víkend. O svoj zážitok sa podelila jedna naša speváčka zo zboru:

„Náš výlet do Zdic sa začal v piatok (4.9.2015) v popoludňajších hodinách. Vyrazili sme v tomto zložení: speváčky Majka Škrabáková, Katka Gučková, Martinka Vlková, Evička Rozborilová a Pavlínka Palkovičová; gitaristi Maťko Petráš a Peťko Krchňavý a technik, moderátor Jarko Dvořák. Veľmi veľkoryso nás prijali a ubytovali na miestnej fare. Po veľkorysnom ubytovaní na miestnej fare a výdatnej večeri sme si večer zahrali aktivity na utuženie našich vzťahov a pobrali sme sa do spánkového režimu.

V sobotu sme sa vydali na výlet do Prahy, kde sme sa presúvali metrom, lanovkou, električkou ale najmä pešo po rôznych pamiatkach hlavného mesta Českej republiky. Náš výlet v Prahe sme ukončili na Pražskom hrade, v jeho záhradách, kde sme spievali a hrali rôzne kresťanské, ale aj svetské piesne, ktorými sme spríjemnili okolitým ľuďom poobedie. Po príchode do Zdic sme mali skúšku pesničiek a aparatúry na naše nedeľné vystúpenie, ktorá trvala až do noci. Sviatočné nedeľňajšie ráno pre nás začalo o niečo skôr ako pre ostatných miestnych veriacich. Vstali sme niečo pred siedmou, aby sme si rozcvičili naše hlasy a pripravili sa na svätú omšu. Svätá omša prebehla podľa očakávaní a hneď po nej nasledoval náš koncert, ktorým nás sprevádzal náš moderátor. Počas koncertu sa do spevu zapájali aj miestni a cezpoľní farníci.

Veľmi pekne všetkým ďakujeme za ich potlesk aj ústretový prístup a dúfame, že sme im spríjemnili nedeľu. Veľká vďaka patrí našej rodáčke Evičke a jej manželovi Romčovi, ktorí nám po celý čas boli k dispozícii. No, v neposlednom rade za všetko vďačíme nášmu nebeskému Ockovi“

 

 

VŠETKY VIDEÁ SI POZRITE >>>TU<<<

FOTOGRAFIE Z NÁŠHO KONCERTOVýLETU SÚ >>>TU<<<

 

Komentáre

komentárov


Komentuj

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

comments-bottom

Featured Photos

V Zdravom tele zdravý duch... Posted by author icon admin sep 14th, 2018 | no responses
Letný kresťanský tábor... Posted by author icon admin aug 19th, 2018 | no responses

Random Photos

Letný kresťanský tábor 2014... Posted by author icon admin aug 24th, 2014 | one response
Letný kresťanský tábor... Posted by author icon admin aug 19th, 2018 | no responses

Nová anketa

Otázka pre násťročných - Ak by ste chodili na stretká, ako by ste ich radi trávili?

Pozri si výsledky

Loading ... Loading ...

Najbližšie akcie

V ZDRAVOM TELE ZDRAVÝ DUCH (SPARŤAN RACE)

Kedy? 9.9.2018
Kde? Areál ZŠ GBELY