Jeden príjemný sobotňajší deň

V sobotu 14.6.2014 sme ako spoločenstvo prežili jeden pekný deň. Najprv sme v ranných hodinách pomohli mestu Gbely s hrami pre deti pri rieke Morava, kde sa konalo tohtoročné otvorenie plavebnej sezóny. Mesto Gbely pripravilo bohatý program a aj my sme využili ponúknutú možnosť sa zabaviť s deťmi. Pripravili sme si pre nich rôzne disciplíny, tentoraz v pirátskom duchu. Deti riešili rôzne pirátske úlohy, ako napríklad získať poklad zo začarovanej truhlice alebo si ako správni piráti vyskúšali presnosť streľby.

Aj napriek tomu, že zo začiatku sme mysleli, že nás prekvapí počasie, nakoniec všetko dobre dopadlo a sme radi, že sme strávili pár príjemných hodín v spoločnosti detí a ich hravosti. Po skončení akcie sme si pochutili na dobrom jedle a išli sa previezť na lodi po Morave. Tí odvážnejší vyskúšali aj adrenalínovú jazdu na vojenskom džípe.

Večer sme sa stretli v našej miestnosti a rozhodli sme sa, že by bolo fajn v nej urobiť trocha poriadok. Pod taktovkou dievčenskej časti nášho spoločenstva sme postupne vyupratovali celú našu spoločenskú miestnosť a sme radi, že už v nej konečne budeme môcť aj niečo nájsť :-))

No a ako sa po dobrej práci patrí, tak tento pekný deň sme zavŕšili príjemným posedením u táboráku vo farskej záhrade. Pán farár neodolal vôni špekáčikov a prišiel nás aj on poctiť svojou prítomnosťou. Zaspievali sme, niečo pojedli a zavŕšili tak tento bohatý deň.

Ak si chcete pozrieť fotky, stačí >>>KLIKNÚŤ<<<

Komentáre

komentárov


Komentuj

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

comments-bottom

Featured Photos

V Zdravom tele zdravý duch... Posted by author icon admin sep 14th, 2018 | no responses
Letný kresťanský tábor... Posted by author icon admin aug 19th, 2018 | no responses

Nová anketa

Otázka pre násťročných - Ak by ste chodili na stretká, ako by ste ich radi trávili?

Pozri si výsledky

Loading ... Loading ...

Najbližšie akcie

V ZDRAVOM TELE ZDRAVÝ DUCH (SPARŤAN RACE)

Kedy? 9.9.2018
Kde? Areál ZŠ GBELY