Don Bosco cup 2013

Don Bosco cup 2013

Po minuloročných kladných ohlasoch sa naše spoločenstvo rozhodlo pokračovať v započatej tradícii a aj tento rok zorganizovať futbalový turnaj pod názvom Don Bosco cup. V telocvični ZUŠ Gbely sme sa zišli v sobotu 9.11. o 11:30. Jednotlivé tímy sa zapísali do prezentačných listín a zvolili si svoje názvy. Po krátkom privítaní, modlitbe a oboznámením s pravidlami turnaja už nič nebránilo tomu, aby sa začal vír zápasov.

Jednotlivé tímy boli rozdelené do dvoch skupín, kde hrali systémom každý s každým. Po skončení zápasov v skupinách nasledovala vyraďovacia časť.

Pre tímy, ktoré zrovna nehrali zápas boli pripravené rôzne súťaže, kde sa mohli zabaviť a aj niečo vyhrať. Ak už deti mali dosť či už futbalu alebo aj súťaží, mohli dobiť energiu v bufete. Na záver sme privítali hosťa nášho turnaja, vysokoškolského pedagóga a poslanca mestského zastupiteľstva, pána Mgr. Štefana Komorného, ArtD. . Ten odovzdal ceny víťazom individuálnych hodnotení a samozrejme aj jednotlivým tímom. Na samom vrchole turnaje sa umiestnili Gbelskí Šošoni. Týmto im ešte raz srdečne gratulujeme a veríme, že sa minimálne rok budú o putovný pohár Don Bosca starostlivo starať.

Fotografie si môžte pozrie >>>TU<<<

Veríme, že sa všetci dobre zabavili a pripájame pár reakcií účastníkov

Anička B. – “Tak najlepší fotbálek”

Gabko K. – “Na Don Bosco cup-e sa mi veľmi páčilo”

Tibor K. – “Tento ročník Don Bosco cup bol najlepší. Síce to bol prvý ročník a bol som len dva krát. Na Don Bosco cup bolo to super, že som mal v tíme spolu so mnou mladých chalanov a tí mi ukázali že sú to dobrí futbalisti. Ukázali, že vedia hrať  futbal, neboja sa protihráčov a išli si za svojím cieľom”

Komentáre

komentárov


Komentuj

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

comments-bottom

Featured Photos

V Zdravom tele zdravý duch... Posted by author icon admin Sep 14th, 2018 | no responses
Letný kresťanský tábor... Posted by author icon admin Aug 19th, 2018 | no responses

Nová anketa

Otázka pre násťročných - Ak by ste chodili na stretká, ako by ste ich radi trávili?

Pozri si výsledky

Loading ... Loading ...

Najbližšie akcie

V ZDRAVOM TELE ZDRAVÝ DUCH (SPARŤAN RACE)

Kedy? 9.9.2018
Kde? Areál ZŠ GBELY